<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Behavioral Health and Firearms Safety Task Force]]> Appointed by: President of the Senate Paiva Weed
Appointment date: 09/18/2013
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Grandparent Rights, Special Legislative Commission to Conduct a Comprehensive Review and Make Recommendations Regarding]]> Appointed by: President of the Senate Paiva Weed
Appointment date: 08/16/2016
Appointment expiration: 06/01/2017
Board expiration:

]]> <![CDATA[Tortfeasors, Special Legislative Commission to Study Changes to Joint]]> Appointed by: President of the Senate Paiva Weed
Appointment date: 09/03/2014
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>