<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Commission for Health Advocacy and Equity]]> Appointed by: Director Department of Health Fine
Appointment date: 05/05/2014
Appointment expiration: 06/30/2017
Board expiration:

]]> <![CDATA[Housing Resources Commission, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee with Advice & Consent of the Senate
Appointment date: 06/10/2014
Appointment expiration: 01/31/2017
Board expiration:

]]>