<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Blind, Advisory Council on the]]> Appointed by: Governor Raimondo
Appointment date: 04/13/2018
Appointment expiration: 03/01/2023
Board expiration:

]]> <![CDATA[Library Board of Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee with Advice & Consent of the Senate
Appointment date: 04/03/2013
Appointment expiration: 12/31/2015
Board expiration:

]]>