<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Housing Appeals Board, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 03/07/2014
Appointment expiration: 01/01/2017
Board expiration:

]]> <![CDATA[Housing Resources Commission, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Raimondo with Advice & Consent of the Senate
Appointment date: 06/06/2017
Appointment expiration: 01/31/2020
Board expiration:

]]>