<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Child Care in Rhode Island, Permanent Special Legislative Commission on]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 03/06/2012
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Defense Economy Planning, Special Legislative Commission on]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 03/28/2013
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Sales Tax Repeal Act of 2013]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 08/19/2013
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Wyatt Detention Facility, Special Legislative Commission to Study the]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 09/22/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>