<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Housing Resources Commission, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Raimondo with Advice & Consent of the Senate
Appointment date: 04/30/2018
Appointment expiration: 01/31/2021
Board expiration:

]]> <![CDATA[Parole Board]]> Appointed by: Governor Raimondo
Appointment date: 02/01/2016
Appointment expiration: 01/31/2019
Board expiration:

]]>