<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[America's Cup World Series Host Committee]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 01/13/2012
Appointment expiration: 09/30/2012
Board expiration:

]]> <![CDATA[Defense Economy Planning, Special Legislative Commission on]]> Appointed by: President of the Senate Paiva Weed
Appointment date: 01/19/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Healthcare Reform Commission, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 02/23/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>