<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Aging, Advisory Commission on]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 11/14/2012
Appointment expiration: 03/01/2015
Board expiration:

]]> <![CDATA[Healthcare Reform Commission, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 02/23/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Olmstead Decision Task Force, House Commission tp Study and Establish an]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 10/26/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>