<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Justice Reinvestment Working Group]]> Appointed by: Governor Gina M. Raimondo
Appointment date: 07/07/2015
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Overdose Prevention and Intervention Taskforce, Governor's]]> Appointed by: Governor Gina M. Raimondo
Appointment date: 08/13/2015
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Women, Rhode Island Commission on]]> Appointed by: Governor Gina M. Raimondo
Appointment date: 05/04/2015
Appointment expiration: 07/01/2018
Board expiration:

]]>