<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Ambulance Service Advisory Board, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 10/01/2012
Appointment expiration: 02/01/2017
Board expiration:

]]> <![CDATA[Healthcare Reform Commission, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 02/23/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[HIV and AIDS Code Study Commission - Rhode Island]]> Appointed by: President of the Senate Paiva Weed
Appointment date: 03/19/2009
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>