<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Bays, Rivers, and Watersheds Coordination Team - Public Advisory Committee, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 07/01/2008
Appointment expiration: 11/01/2008
Board expiration:

]]> <![CDATA[Diesel Pollution Levels From Heavy Duty Vehicles Used To Perform State Work, Special Senate Commission to Identify Programs That Reduce]]> Appointed by: President of the Senate Paiva Weed
Appointment date: 10/19/2009
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Sustainable Transportation Funding, Special Legislative Commission on]]> Appointed by: President of the Senate Paiva Weed
Appointment date: 03/17/2011
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>