<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Ambulance Service Advisory Board, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Raimondo
Appointment date: 05/12/2017
Appointment expiration: 02/01/2022
Board expiration:

]]> <![CDATA[Ambulance Service Advisory Board, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 03/21/2013
Appointment expiration: 02/01/2013
Board expiration:

]]>