<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Auto Collision Repair Licensing Advisory Board]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 02/02/2010
Appointment expiration: 11/01/2014
Board expiration:

]]> <![CDATA[Motor Vehicle Dealers License and Hearing Board]]> Appointed by: Superintendent of the State Police Col. Doherty
Appointment date: 03/12/2009
Appointment expiration: 08/31/2013
Board expiration:

]]>