<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Building Code Standards Committee, State]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 05/03/2012
Appointment expiration: 05/01/2013
Board expiration:

]]> <![CDATA[Contractor's Registration and Licensing Board]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 09/26/2013
Appointment expiration: 09/01/2015
Board expiration:

]]>