<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Economic Policy Council, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 04/19/2006
Appointment expiration: 03/04/2007
Board expiration:

]]> <![CDATA[I-195 Redevelopment District]]> Appointed by: Governor Gina M. Raimondo with Advice & Consent of the Senate
Appointment date: 02/04/2015
Appointment expiration: 10/03/2017
Board expiration:

]]>