<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Narragansett Bay Commission]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 01/15/2010
Appointment expiration: 04/01/2013
Board expiration:

]]> <![CDATA[Water Supply Treatment and Distribution Facilities, Board of Certification Operators of Public]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 07/22/2010
Appointment expiration: 10/01/2011
Board expiration:

]]>