<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Fire Safety Code, House Oversight Commission to Monitor the Ramifications of the]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 02/13/2007
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Newport, Portsmouth and Middletown school districts, House commission to study regionalizing and/or combining administrative and other functions of the]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 05/18/2006
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Probate Law and Procedure, Special Legislative Commission on Modernizing]]> Appointed by: President of the Senate Paiva Weed
Appointment date: 11/20/2013
Appointment expiration: 11/20/2015
Board expiration:

]]>