<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Farm, Forest and Open Space Land Value Subcommittee, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 04/01/2014
Appointment expiration: 07/01/2017
Board expiration:

]]> <![CDATA[Vehicle Value Commission, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Raimondo with Advice & Consent of the Senate
Appointment date: 06/07/2016
Appointment expiration: 07/01/2019
Board expiration:

]]>