<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Bays, Rivers, and Watersheds Coordination Team - Public Advisory Committee, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 06/02/2008
Appointment expiration: 11/01/2009
Board expiration:

]]> <![CDATA[Economic Policy Council, Rhode Island]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 07/27/2005
Appointment expiration: 03/04/2007
Board expiration:

]]> <![CDATA[Renewable Energy Task Force, Rhode Island Small Business]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 09/07/2010
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>