<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Building Code Standards Committee, State]]> Appointed by: Governor Chafee
Appointment date: 05/03/2012
Appointment expiration: 05/01/2015
Board expiration:

]]> <![CDATA[Plumbers, Board of Examiners of]]> Appointed by: Deputy Director D'Agostino of the Department of Labor & Training
Appointment date: 02/22/2011
Appointment expiration: 01/31/2014
Board expiration:

]]>