<![CDATA[Board/Commission Membership Listing by Name ID]]> <![CDATA[Home Energy Rate Affordability Program, Special House Commission to Study a]]> Appointed by: Speaker of the House Murphy
Appointment date: 12/01/2009
Appointment expiration:
Board expiration:

]]> <![CDATA[Lotteries, Division of]]> Appointed by: Governor Carcieri
Appointment date: 11/19/2004
Appointment expiration: 03/25/2007
Board expiration:

]]> <![CDATA[Public Funded Election System in the State of Rhode Island, Special Legislative Commission to Study the]]> Appointed by: Speaker of the House Fox
Appointment date: 01/11/2012
Appointment expiration:
Board expiration:

]]>